Zbierają pieniądze

Człuchowianie pomogą mieszkańcom Kaniowa w walce z grypą

W związku z epidemią grypy na Ukrainie człuchowianie organizują pomoc dla mieszkańców partnerskiego miasta Kaniów. Na apel burmistrza Człuchowa jako pierwsi odpowiedzieli członkowie Młodzieżowej Rady Miasta, którzy postanowili wziąć udział w zbiórce pieniędzy na ten cel.

„Chcemy pomóc naszym przyjaciołom” - mówi Aleksandra Podgórska:
Młodzież wyjdzie na ulice miasta ze specjalnymi puszkami, a do gestu solidarności zachęcać będą z ambony także księża. Puszki zostały też wystawione w Urzędzie Miejskim, a 9 i 10 listopada pojawią się w miejskich jednostkach organizacyjnych. Samorząd Człuchowa chce wysłać na Ukrainę artykuły i leki farmaceutyczne, o jakie poprosiły władze Kaniowa, w tym rękawice jednorazowe, leki przeciwgorączkowe i witaminy.
Człuchowianie pomogą mieszkańcom Kaniowa w walce z grypą

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno