
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDziś (25.07) dzień patrona kierowców, czyli św. Krzysztofa. Z tej okazji w wielu parafiach święcono pojazdy.
Tak było też w Bytowie, gdzie rozpoczęła się również policyjna akcja „Stop Pijanym Kierowcom”. O akcji podczas mszy informowali księża.
Podczas mszy o akcji i zagrożeniach związanych z piciem alkoholu i braniem narkotyków, a następnie jazdą samochodem mówił też podkomisarz Grzegorz Domrzalski.
podkomisarz Grzegorz Domrzalski
Policjant podkreślał także, że narkotyk w organizmie można wykryć nawet po dwóch tygodniach od jego zażycia. Właśnie od dziś (25.07) do końca sierpnia takie testy będą przeprowadzać bytowscy policjanci.

Słuchaj w: