
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoZarząd Powiatu Sępoleńskiego zrezygnował z planów sprzedaży działki przy ulicy Jeziornej w Sępólnie, na której znajduje się boisko sportowe Zespołu Szkół nr 2. To już druga nieudana próba sprzedaży nieruchomości.
Na ostatniej sesji rada powiatu, wbrew planom zarządu, nie zgodziła się na sprzedaż ziemi w Suchorączku. Teraz – choć uchwały jeszcze nie ma – radni protestują przeciwko sprzedaży boiska Zespołu Szkół nr 2 w Sępólnie.
Zarząd zamierzał boisko sprzedać, a dochód z tej transakcji umieścił nawet w budżecie, ale po wizji lokalnej z udziałem radnych i dyrekcji szkoły z tego pomysłu zrezygnował.
„Skoro jest taki sprzeciw, działka zostanie przy szkole” – powiedział nam starosta sępoleński Henryk Pawlina:
Henryk Pawlina
Działka leży w bardzo atrakcyjnym miejscu Sępólna, tuż przy jeziorze i budowanym właśnie molo. Jej wartość oszacowano w budżecie na niecałe 150 tysięcy złotych.

Słuchaj w: