Bielik znaleziony w Jarcewie, w gminie Chojnice trafił do specjalnego ośrodka, w którym otrzyma pomoc.
fot. Daniel Frymark
Galeria zdjęć, fot. Daniel Frymark
Ptaka, w okolicach Strugi Jarcewskiej, znaleźli we wtorek (06.03) rano biegacze z Chojnickiej Sekcji Biegowej „Florian”. Orzeł żył, ale nie ruszał się. Po interwencji biegaczy, a potem naszych dziennikarzy po ptaka przyjechali przedstawiciele urzędu gminy Chojnice. Mówi prezes klubu "Florian" Andrzej Górnowicz:
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Powiadomienie o plikach cookie
Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w POLITYKA PRYWATNOŚCI.zamknij