
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoChcesz założyć własny biznes? Zgłoś się po dotację - zachęca Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi.
Na rozkręcenie firmy można tu uzyskać maksymalnie 6-krotność przeciętnego wynagrodzenia. W tej chwili to 21 tys. 200 zł. - Mamy na ten cel pieniądze z trzech źródeł - mówi Radiu Weekend dyrektor PUP w Tucholi Henryka Dziurzyńska.
Henryka Dziurzyńska
W ramach tego ostatniego projektu urząd będzie prowadził jeszcze nabór w drugiej turze. W lipcu o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej może się ubiegać kolejnych 19 osób.

Słuchaj w: