- Zabiegaliśmy tutaj w powiecie, aby ta ścieżka powstała. Udało się, jest to ponad 560 m nowej ścieżki pieszo-rowerowej służącej mieszkańcom, poprawiającej bezpieczeństwo na odcinku między drogą wojewódzką a Piastoszynem. Bardzo się cieszę, że to zadanie zostało wykonane. Cały wkład własny w tym zadaniu pokryła gmina Kęsowo z budżetu gminy Kęsowo.
Mówi Weekend FM wójt gminy Kęsowo Radosław Januszewski.
Zadanie miało 80-procentowe dofinansowanie Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.













