
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPrzetarg został już rozstrzygnięty.
Przetarg został już rozstrzygnięty, a kilka dni temu podpisana została także umowa z wykonawcą. Ruszają prace nad projektem modernizacji stadionu miejskiego w Kamieniu Krajeńskim. Wykonawca ma 11 miesięcy na przygotowanie projektu i dopiero wtedy tak naprawdę będzie można szacować koszty samej budowy. Już teraz wiadomo jednak, że zmienić ma się niemal wszystko.
Właściwie robimy wszystko kompleksowo. Równamy z ziemią, że tak powiem nasz stadion miejski. Oprócz przebudowy płyty boiska znajdzie się tam nowe oświetlenie, oprócz szatni znajdzie się długo wyczekiwana siłownia wewnętrzna, pomieszczenie konferencyjne, boisko do padła. W tym budynku znajdzie się również kompleks noclegowy.
Natalia Marciniak
Wylicza burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.
Przygotowanie projektu kosztuje 160 tysięcy złotych.
Słuchaj w: