Znamy tegoroczne zasady odśnieżania dróg w gminie Sępólno Krajeńskie

zakończono przetargi.

Znamy tegoroczne zasady odśnieżania dróg w gminie Sępólno Krajeńskie
Fot. archiwum weekendfm.pl

Cztery rejony odśnieża Zakład Transportu i Usług, prywatna firma trzeci rejon, kolejna firma - chodniki. Tak w największym skrócie wyglądają zasady odśnieżania dróg gminnych w Sępólnie Krajeńskim.

To wynika z przetargów ogłoszonych i rozstrzygniętych jeszcze przed sezonem zimowym.

Procedura realizowana będzie w następujący sposób: po prostu każdy przewodniczący osiedla, każdy sołtys będzie zgłaszał bezpośrednio do mnie potrzebę, jeżeli taka wystąpi, a ja w koordynacji z tymi firmami, które wygrały procedurę przetargową, będę realizował odśnieżanie bądź sypanie solą bądź usuwanie śliskości.

Eugeniusz Spychała

Mówi kierownik referatu gospodarki komunalnej w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Eugeniusz Spychała.

Podział gminy na rejony odśnieżania:

  • Rejon pierwszy: sołectwa Dziechowo, Lutówko, Lutowo, Piaseczno, Sikorz, Trzciany, Zalesie (około 40 km)
  • Rejon drugi: sołectwa Iłowo, Jazdrowo, Kawle, Radońsk, Wiśniewa, Wiśniewka (około 30 km)
  • Rejon trzeci: sołectwa Komierowo, Komierówko, Teklanowo, Wałdowo, Wałdówko, Wilkowo, Włościbórz (około 35 km)
  • Rejon czwarty: sołectwa Świdwie, Wysoka Krajeńska, Zboże, Niechorz (około 30 km)
  • Rejon piąty: teren miasta Sępólno Krajeńskie

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno