W poniedziałek (16.03) spotkanie z autorką książki "Brak lasu" Martyną Miller. To spojrzenie na region po nawałnicy

Spotkanie w poniedziałek o godz 17.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W poniedziałek 16.03 spotkanie z autorką książki Brak lasu Martyną Miller. To spojrzenie na region po nawałnicy
fot. Stanisław Kamiński

Nawałnica z sierpnia 2017 roku pozostanie w pamięci mieszkańców regionu na zawsze. Ten kataklizm i jego skutki są tematem książki "Brak lasu" Martyny Miller. W poniedziałek (16.03) w Chojnicach będzie okazja do spotkania i rozmowy z jej autorką.

"Brak lasu" - ja tę książkę przeczytałem i jest w mojej ocenie fantastyczna i szczerze polecam. "Brak lasu" czego dotyczy? Naszej nawałnicy, jej skutków, to wszystko w tej książce jest pokazane z różnych stron, w taki niekonwencjonalny sposób.

Arseniusz Finster

Zachęca burmistrz Chojnic Arseniusz Finster.

Spotkanie w poniedziałek o godz 17.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno