Powiat sępoleński organizuje drugą edycję Juwenaliów Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Pierwsze odbyły się w czerwcu ubiegłego roku w Sępólnie Krajeńskim, a na imprezie bawili się seniorzy z wszystkich gmin powiatu. Już wtedy słychać było głosy, że Juwenalia powinny być cykliczne. Teraz wiadomo, że to się udało.
"Tym razem gospodarzem będzie gmina Kamień" - mówi Weekend FM starosta sępoleński Jarosław Tadych.
W ubiegłym roku mieliśmy pierwsze powiatowe juwenalia i to odbiło się pozytywnym echem, stąd będzie to impreza cykliczna. Trwają już przygotowania, mamy kierunki wyznaczone, o szczegółach na pewno powiemy.
Na razie wiadomo tylko, że druga edycja Juwenaliów odbędzie się 2 czerwca.














