
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoSzczegóły będą znane po ogłoszeniu i rozstrzygnięciu konkursu przez NFZ.
Od września w Szkole Podstawowej nr 3 w Sępólnie Krajeńskim zostanie otwarty gabinet stomatologiczny dla wszystkich uczniów w gminie. Będzie on funkcjonował w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.
O zapewnienie takiego świadczenia pytała na ostatniej sesji radna Anna Komza. Jak się okazuje, starania o uruchomienie gabinetu trwają w Sępólnie już od jakiegoś czasu.
W roku ubiegłym został podpisany list intencyjny z firmą, podmiotem leczniczym i panem burmistrzem. Czekamy na to, żeby NFZ ogłosił konkurs. Gabinet będzie dostępny dla wszystkich uczniów szkół podstawowych w gminie Sępólno Krajeńskie.
Agnieszka Seydak
Mówi Weekend FM dyrektor sępoleńskiej oświaty Agnieszka Seydak.
Wszystkie szczegóły funkcjonowania gabinetu będą znane po ogłoszeniu i rozstrzygnięciu konkursu przez NFZ.
Słuchaj w: