Przedszkoliada w Bytowie (FOTO)

Z udziałem ponad 200 przedszkolaków z przedszkoli z Bytowa, Pomyska Wielkiego i Tuchomia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbyła się ogólnopolska przedszkolida.

Przedszkoliada w Bytowie FOTO
fot. M. Pacyno

Galeria zdjęć, fot. M. Pacyno

  • fot. M. Pacyno
  • fot. M. Pacyno
  • fot. M. Pacyno
  • fot. M. Pacyno
  • fot. M. Pacyno
  • fot. M. Pacyno

O imprezie, która przemierza cała Polskę mówi jej współorganizator Adrian Szpakowski:

- Największy cykl imprez dla dzieci w wieku przedszkolnym w Europie, jeździmy od 20 stycznia po całej Polsce, za dwa tygodnie kończymy w Warszawie. Przede wszystkim pozytywna energia, chodzi nam o to, żeby propagować sport wśród najmłodszych.
Angelika Cichocka:
Bardzo fajnie, niesamowita energia, dzieciaki są super, to naprawdę dodaje skrzydeł, jest ekstra.
- Rodzice się świetnie bawili, świetna impreza, wielkie gratulacje dla organizatorów.

Rozmawiał Marcin Pacyno.

Przedszkoliada w Bytowie FOTO

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno