
- niedziela, 2 czerwca 2024 8:29
Gmina Kęsowo
Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Piastoszynie zakończona
Zadanie miało 80-procentowe dofinansowanie Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
- Zabiegaliśmy tutaj w powiecie, aby ta ścieżka powstała. Udało się, jest to ponad 560 m nowej ścieżki pieszo-rowerowej służącej mieszkańcom, poprawiającej bezpieczeństwo na odcinku między drogą wojewódzką a Piastoszynem. Bardzo się cieszę, że to zadanie zostało wykonane. Cały wkład własny w tym zadaniu pokryła gmina Kęsowo z budżetu gminy Kęsowo.
Radosław Januszewski
Mówi Weekend FM wójt gminy Kęsowo Radosław Januszewski.
Zadanie miało 80-procentowe dofinansowanie Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- piątek, 9 stycznia 2026 11:37
Gmina Kęsowo
Gmina Kęsowo z własnym becikowym. Świadczenie jest jednorazowe i niezależne od dochodów
- wtorek, 1 kwietnia 2025 13:43
Gmina Kęsowo
Miał w aucie woreczki z substancją. Jest policyjne dochodzenie po zatrzymaniu przed szkołą w Żalnie
- piątek, 31 stycznia 2025 14:52
Gmina Kęsowo
Zderzenie dwóch osobówek na drodze wojewódzkiej 240 w Żalnie koło Tucholi. Obowiązywał tu ruch wahadłowy (AKTUALIZACJA)
- poniedziałek, 16 września 2024 14:14
Gmina Kęsowo
Powiat tucholski także wspiera powodzian. Akcja w gminie Kęsowo
- czwartek, 6 czerwca 2024 6:50
Gmina Kęsowo
Wynagrodzenie wójta i diety radnych oraz sołtysów gminy Kęsowo ustalone. "Uważam, że nie przekroczyliśmy jakiejś granicy"
- sobota, 1 czerwca 2024 8:17
Gmina Kęsowo
Umowa na rozbudowę i przebudowę ośrodka zdrowia w Kęsowie podpisana
- czwartek, 25 kwietnia 2024 11:33
Gmina Kęsowo ◆ Gmina Chojnice
Zakończyły się poszukiwania byków ze Sławęcina. Ostatnia sztuka została złapana w okolicach Przymuszewa
- poniedziałek, 8 kwietnia 2024 10:34
Gmina Kęsowo
Nowa Rada Gminy Kęsowo zdominowana przez radnych z komitetu Aktywna Gmina Kęsowo
Podcasty Weekend FM
Sport:
9:46Słowak i Japończyk na wylocie. Adrian Kacerik i Shun Shibata na liście transferowej Chojniczanki
13:36Red Devils Chojnice/Dragon Bojano mają Zimowy Puchar Polski w Beach Soccera. Red Devils Ladies zajęły drugie miejsce
15:21Piłkarze Chojniczanki wrócili do treningów. Jest nowy członek sztabu szkoleniowego i pierwsze pożegnanie z jednym z zawodników (FOTO)
22:19Gol z rzutu karnego na wagę mistrzostwa. FC Kominiarze wygrali Czerską Ligę Halową. "Po prostu mieliśmy się dobrze bawić" (FOTO)
15:36Jedenaście bramek w meczu noworocznym Chojniczanki. "Fantastyczni ludzie, świetna atmosfera i przede wszystkim tradycja" (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
10:53Opowiem Ci historię, odcinek 200. Od pomysłu do budowy. Jak powstawał stadion miejski w Chojnicach
8:58Przy czerskim lodowisku działa wypożyczalnia łyżew. Ze sprzętu można skorzystać za darmo
8:48Starostwo Powiatowe w Tucholi zainwestuje w defibrylator. Trwają poszukania miejsca, w którym byłby zawsze dostępny
8:48Cekcyn wysoko w rankingu gmin województwa kujawsko-pomorskiego. Ma trzecie miejsce w kategorii "Lider województwa"
8:48Gmina Kościerzyna zabezpiecza się przed brakiem prądu i atakami hakerskimi. Samorząd pozyskał na ten cel ponad 190 tys. zł
7:50Nocne poszukiwania w Ostrowitem, w gminie Chojnice i w Grzymisławu, w gminie Debrzno. Trzej mężczyźni odnalezieni (FOTO)
7:50Nocne poszukiwania w Ostrowitem, w gminie Chojnice i w Grzymisławu, w gminie Debrzno. Trzej mężczyźni odnalezieni (FOTO)
9:57Urzędnicy czerskiego ratusza kontrolują warunki utrzymania psów. Chodzi o uświadamianie i zimową prewencję
8:36Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek. Na scenie wystąpią lokalni artyści
8:36Otwarty konkurs dla organizacji i stowarzyszeń z powiatu tucholskiego. O granty można się ubiegać jeszcze przez kilka dni


















